HAIDEȚI PE RAZZED.FORUMZ.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cereri pentru admin

+12
andrei10
Gogo
AdriaN.St
LiriculSiLENT
ingergreen
ReLaT1V
RaiZZeN
Anonymus
Mast3er_69
Mihai
Alexandru2002
Drok
16 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cereri pentru admin Empty Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Drok Sam Iun 11, 2016 10:46 pm

Cine dorește această funcție este rugat să respecte modelul de cerere de mai jos :

• Numele și Prenumele :
• Vârsta reală:
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :
• NickName Samp :
• Level :
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :
• De ce iti dorești această funcție? :
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? :
• Câte ore petreci zilnic pe server? :
• Ce sancțiuni ai primit? :
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? :
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) :
• Alte precizări :


[ Cine nu respectă modelul, este din start RESPINS ].
[ Cine nu are minim 5 ore jucate, este REPSINS ].
[ Cine nu are minim rang 2 într-o facțiune este automat RESPINS ].
[ Cine nu are nivel 4 este automat RESPINS ].
Drok
Drok

Mesaje : 73
Puncte : 202
Data de inscriere : 11/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Cerere Admin [Alexandru]

Mesaj Scris de Alexandru2002 Dum Iun 12, 2016 5:49 pm

• Numele și Prenumele :Rosca Alexandru
• Vârsta reală:14 ani
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Ma numesc Alexandru, am varsta de 14 ani, sunt prietenos, glumet sau mai bine spus amuzant, responsabil si grijuliu dar imi place sa incerc lucruri noi cu noi prieteni.
• NickName Samp :Alexandru
• Level :7
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :https://imgur.com/CnAc6Ea.p
• De ce iti dorești această funcție? :Deoarece doresc sa ajut la administrarea acestui server si cred ca ma voi intelege cu aceasta familie de STAFF.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? :Sa obtin functia de admin si sa ajut la administrarea acestui server, dar si sa il facem foarte populat!
• Câte ore petreci zilnic pe server? :3-4 ore.
• Ce sancțiuni ai primit? :Niciuna.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? :Deoarece cred ca ma voi descurca si cred ca ma vor accepta in aceasta familie de STAFF.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) :Asta ramane de vazut deoarece doar insusi Creative decide cine va fi mana lui dreapta.
• Alte precizări :Bafta, va salut pe toti in special Creative, Drok, CoCo, AeroSmith etc.
Alexandru2002
Alexandru2002

Mesaje : 11
Puncte : 23
Data de inscriere : 12/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Creative[] Dum Iun 12, 2016 6:07 pm

Respins. Ai primit Helper.
Creative[]
Creative[]

Mesaje : 30
Puncte : 50
Data de inscriere : 12/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Galați

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Mihai Lun Iun 13, 2016 8:07 pm

• Numele și Prenumele : Severin Mihai
• Vârsta reală: Am 16 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Sunt un baiat serios, responsabil si sociabil. Sunt foarte previzibil si mereu tind spre visele si realizarile puse in plan. Nu fac abuz de ceea ce am si sunt extrem de calm.
• NickName Samp : Mihai
• Level : Am nivelul 8.
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : imgur.com/Q0fFaIp
• De ce iti dorești această funcție? : Deoarece este o functie ce necesita seriozitate si respect care eu sunt sigur ca le am.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : De a popula cat mai mult acest server, de al ajuta cu ce pot eu mai bine.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : Deabea am intrat la voi pe server, dar voi incerca sa petrec intre 4-6 ore.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nu am nici o sanctiune.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Deoarece imi place sa ajut persoane, sa comunic si sa explic fiecarui om intr-un mod cat mai calm posibil.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Sper ca da, chiar sunt sigur de acest lucru. Voi face tot posibilul sa aiba incredere in mine, sa vada toate calitatile mele cele mai bune si sa vada in mine un potential anume.
• Alte precizări : Sper sa ma primiti in familia vostra. Abea astept.


Ultima editare efectuata de catre Mihai in Mar Iun 14, 2016 10:09 pm, editata de 1 ori

Mihai

Mesaje : 2
Puncte : 2
Data de inscriere : 13/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Drok Lun Iun 13, 2016 9:44 pm

Respins . Este necesara poza cu /stats !
Drok
Drok

Mesaje : 73
Puncte : 202
Data de inscriere : 11/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Cerere admin Mast3er

Mesaj Scris de Mast3er_69 Mar Iun 14, 2016 12:05 pm

• Numele și Prenumele : Stoica Stefan
• Vârsta reală: 17 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Ma numesc Stefan, am 17 ani, si sunt din Chisinau. Sunt un baiat cu capul pe umeri, care stie ce vrea de la viata, un tip sociabil, imi fac prieteni foarte usor, imi duc treaba pana la bun sfarsit, ma adaptez usor in grupuri. Gandesc de doua ori inainte de a actiona, sunt un tip calm, prefer sa stau in banca mea in unele momente, respect pe cine ma respecta.
• NickName Samp : Mast3er
• Level : 13
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : Nu pot sa fac nu merge /stats in joc.
• De ce iti dorești această funcție? : Deoarece cred ca merit aceasta functie si cred ca sunt complet pregatit si activ pe server.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa inaintez pe server sa-mi fac un trecut bun.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 3-6 ore.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nici-una.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Deoarece cred ca am sa ma descurc cu aceasta functie.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Nimic nu e exclus.
• Alte precizări : Daca nu am sansa sa ajung admin, inainte de  a avea helper sunt gata.
Mast3er_69
Mast3er_69

Mesaje : 12
Puncte : 20
Data de inscriere : 14/06/2016
Varsta : 25
Localizare : Chisinau.

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Anonymus Mar Iun 14, 2016 4:08 pm

• Numele și Prenumele :Popa Emanuel
• Vârsta reală:Am vasta de 16 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Imi place sa ma joc pe pc.Sunt o persoana intelegatoare cu cei 7 ani de acasa.
• NickName Samp :Anonymus
• Level :11
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :imgur.com/bd2gC2U
• De ce iti dorești această funcție? :Deoarece este cea mai buna functie.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? :Sa fac multe zile ca lider.
• Câte ore petreci zilnic pe server? :5-6 ore pe zi.
• Ce sancțiuni ai primit? :Nu am primit.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? :Pentru ca ma descurc cu aceasta functie.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) :Nu se stie niciodata.
• Alte precizări :Multumesc pentru timpul acordat.

Anonymus

Mesaje : 4
Puncte : 8
Data de inscriere : 13/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Mihai Mar Iun 14, 2016 10:10 pm

• Numele și Prenumele : Severin Mihai
• Vârsta reală: Am 16 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Sunt un baiat serios, responsabil si sociabil. Sunt foarte previzibil si mereu tind spre visele si realizarile puse in plan. Nu fac abuz de ceea ce am si sunt extrem de calm.
• NickName Samp : Mihai
• Level : Am nivelul 8.
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : imgur.com/Q0fFaIp
• De ce iti dorești această funcție? : Deoarece este o functie ce necesita seriozitate si respect care eu sunt sigur ca le am.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : De a popula cat mai mult acest server, de al ajuta cu ce pot eu mai bine.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : Deabea am intrat la voi pe server, dar voi incerca sa petrec intre 4-6 ore.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nu am nici o sanctiune.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Deoarece imi place sa ajut persoane, sa comunic si sa explic fiecarui om intr-un mod cat mai calm posibil.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Sper ca da, chiar sunt sigur de acest lucru. Voi face tot posibilul sa aiba incredere in mine, sa vada toate calitatile mele cele mai bune si sa vada in mine un potential anume.
• Alte precizări : Sper sa ma primiti in familia vostra. Abea astept.


Mihai

Mesaje : 2
Puncte : 2
Data de inscriere : 13/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Creative[] Mar Iun 14, 2016 10:51 pm

Toți 3 - acceptați pentru teste Admin. Contactați-mă pe mine / Daniel / ingergreen
Creative[]
Creative[]

Mesaje : 30
Puncte : 50
Data de inscriere : 12/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Galați

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Mast3er - cereri Helper

Mesaj Scris de Mast3er_69 Mier Iun 15, 2016 3:42 pm

• Numele și Prenumele : Stoica stefan
• Vârsta reală: 17 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Ma numesc Stefan, am 17 ani, si sunt din Chisinau. Sunt un baiat cu capul pe umeri, care stie ce vrea de la viata, un tip sociabil, imi fac prieteni foarte usor, imi duc treaba pana la bun sfarsit, ma adaptez usor in grupuri. Gandesc de doua ori inainte de a actiona, sunt un tip calm, prefer sa stau in banca mea in unele momente, respect pe cine ma respecta.
• NickName Samp : Mast3er
• Level : 23
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : Nu merge /stats in joc.
• De ce iti dorești această funcție? : Deoarece cred ca am sa ma descurc destul de bine cu aceasta functie.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa-mi fac un viitor pe server.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 3-5 ore depinde.
• Ce sancțiuni ai primit? : Niciuna.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Deoarece am invatat regulamentul si cred ca sunt pregatit pentru a deveni helper.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Nu stiu, totul e posibili.
• Alte precizări : Mersi de sansa acordata.
Mast3er_69
Mast3er_69

Mesaje : 12
Puncte : 20
Data de inscriere : 14/06/2016
Varsta : 25
Localizare : Chisinau.

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Creative[] Mier Iun 15, 2016 3:55 pm

Acceptat
Creative[]
Creative[]

Mesaje : 30
Puncte : 50
Data de inscriere : 12/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Galați

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de RaiZZeN Joi Iun 16, 2016 7:01 pm

Numele și Prenumele :Cristian Rusu
• Vârsta reală:15 ani
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Sunt din Republica Moldova in timpul liber imi place sa ma joc samp si sa joc fotbal
• NickName Samp :RaiZZen
• Level :4-5
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :stats nu merge
• De ce iti dorești această funcție? :Deoarece am mai fost admin pe vrio 3 servere al unui prieten care ajungeau la max player 80 persoane
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? :Numi fac planuri de viitor
• Câte ore petreci zilnic pe server? :4-5
• Ce sancțiuni ai primit? :nimic
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? :Deoarece am calitti de lider.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) :Sper las ajuta cu multe dar nu cred sa fie asa
• Alte precizări :O zi buna.

RaiZZeN

Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 14/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Creative[] Vin Iun 17, 2016 1:38 pm

Acceptat.
Creative[]
Creative[]

Mesaje : 30
Puncte : 50
Data de inscriere : 12/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Galați

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de ReLaT1V Sam Iun 18, 2016 12:17 pm

• Numele și Prenumele : Florescu Cristian
• Vârsta reală: 16
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Sunt intelegator,destept,istet,stiu cum sa ma comport,frumos Smile Si ce sa mai zic,cam atat. =))
• NickName Samp : ReLaT1V
• Level : 10
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : Nu imi merge comanda ./stats,nu stiu de ce am dat si respawn,relog.
• De ce iti dorești această funcție? : Am experiente foarte mare,am facut reclama cu co-ownerul foarte multă!
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa ajut acest sv si aceasta comunitate.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 10 -11 ore.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nu am primit.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Ma consider potrivit deoarece am mai fost si inca mai sunt in acest grad pe unele servere.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Cred ca voi ajunge deoarece stiu cum sa ma bag pe sub pielea omului,il ascult.
• Alte precizări : Ce sa zic,sa am bafta,sper sa fiu acceptat!

ReLaT1V

Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 18/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de ingergreen Sam Iun 18, 2016 12:19 pm

ReLaT1V a scris:• Numele și Prenumele : Florescu Cristian
• Vârsta reală: 16
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Sunt intelegator,destept,istet,stiu cum sa ma comport,frumos Smile Si ce sa mai zic,cam atat. =))
• NickName Samp : ReLaT1V
• Level : 10
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : Nu imi merge comanda ./stats,nu stiu de ce am dat si respawn,relog.
• De ce iti dorești această funcție? : Am experiente foarte mare,am facut reclama cu co-ownerul foarte multă!
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa ajut acest sv si aceasta comunitate.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 10 -11 ore.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nu am primit.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Ma consider potrivit deoarece am mai fost si inca mai sunt in acest grad pe unele servere.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Cred ca voi ajunge deoarece stiu cum sa ma bag pe sub pielea omului,il ascult.
• Alte precizări : Ce sa zic,sa am bafta,sper sa fiu acceptat!
ACCEPTAT PENTRU TESTE
ingergreen
ingergreen

Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 13/06/2016
Varsta : 28
Localizare : Galati

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de LiriculSiLENT Sam Iun 18, 2016 12:58 pm

Numele și Prenumele : Ozdemir Yusuf Robert.
• Vârsta reală: Am 15 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Ma numesc Ozdemir Robert, am 15 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt o persoana amabila si intelegatoare, cu cei 7 ani de acasa care intotdeauna isi indeplineste obiectivele. Sunt de nationalitate turca. Practic Kickbox de aproximativ 1 an si ma voi tine de acest sport.
• NickName Samp : LiriculSiLENT
• Level : 2
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :Cereri pentru admin FAAvJ4w
• De ce iti dorești această funcție? : Deoarece ma consider capabil, am o experienta destul de mare.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa ajung cat mai sus.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : In jur de 3-4 ore avand in vedere ca sunt si lider.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nici una, momentan.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Cum am zis si mai sus, sunt experimentat si cred ca pot ajuta cu cate ceva acest server.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : De ce nu? Ma consider capabil si de acest lucru.
• Alte precizări : Sanatate!
LiriculSiLENT
LiriculSiLENT

Mesaje : 4
Puncte : 8
Data de inscriere : 18/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de AdriaN.St Sam Iun 18, 2016 6:34 pm

• Numele și Prenumele :Rosca Adrian
• Vârsta reală:18 ani
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Ma numesc Adrian am varsta de 18 ani, sunt responsabil, glumet, prietenos, amuzant!
• NickName Samp :AdriaN
• Level :2
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :imgur.com/vzsYFRY
• De ce iti dorești această funcție? :Deaorece imi doresc sa administrez acest server si sa devin parte din familie!
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? :Doresc sa obtin functia de admin si sa ajut serverul cat si comunitatea sa se ridice!
• Câte ore petreci zilnic pe server? :3-4ore
• Ce sancțiuni ai primit? :-
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? :Deoarece cred ca am destula experienta sa administrez, cat si sa imi fac atitia prieteni noi!
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) :Asta va decide doar Creative!
• Alte precizări :Bafta!
AdriaN.St
AdriaN.St

Mesaje : 3
Puncte : 3
Data de inscriere : 14/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Mast3er - Cerei Admin

Mesaj Scris de Mast3er_69 Mar Iun 21, 2016 4:19 pm

• Numele și Prenumele : Stoica Stefan
• Vârsta reală: 17 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Ma numesc Stefan sunt din Chisinau si am 17 ani, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respect pe cine ma respecta.
• NickName Samp : Mast3er
• Level : 23 mi se pare.
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : Nu-mi merge /stats in joc.
• De ce iti dorești această funcție? : Deoarece deja detin helper si consider ca sunt pregatit pentru a deveni admin.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa-mi fac un viitor pe server.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 3-5 ore, depinde.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nici-una.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Deoarece cred ca am sa ma descurc cu aceasta functie.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Nu stiu, totul e posibil.
• Alte precizări : O zi faina.
Mast3er_69
Mast3er_69

Mesaje : 12
Puncte : 20
Data de inscriere : 14/06/2016
Varsta : 25
Localizare : Chisinau.

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Creative[] Mar Iun 21, 2016 6:08 pm

mAST3ER_69 - Acceptat. O sa primesti functia joi 23/06 ora 15:00.
Creative[]
Creative[]

Mesaje : 30
Puncte : 50
Data de inscriere : 12/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Galați

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de AdriaN.St Mier Iun 22, 2016 11:12 am

• Numele și Prenumele :Rosca Adrian
• Vârsta reală:18 ani
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu :Ma numesc Adrian am varsta de 18 ani, sunt responsabil, glumet, prietenos, amuzant!
• NickName Samp :AdriaN
• Level :2
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :imgur.com/vzsYFRY
• De ce iti dorești această funcție? :Deaorece imi doresc sa administrez acest server si sa devin parte din familie!
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? :Doresc sa obtin functia de admin si sa ajut serverul cat si comunitatea sa se ridice!
• Câte ore petreci zilnic pe server? :3-4ore
• Ce sancțiuni ai primit? :-
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? :Deoarece cred ca am destula experienta sa administrez, cat si sa imi fac atitia prieteni noi!
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) :Asta va decide doar Creative!
• Alte precizări :Bafta!
AdriaN.St
AdriaN.St

Mesaje : 3
Puncte : 3
Data de inscriere : 14/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Gogo Vin Iun 24, 2016 9:52 pm

• Numele și Prenumele : Bogdan patranjel
• Vârsta reală: 14 ani.
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Ma numesc Bogdan sunt din Covasna si am 14ani, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respect pe cine ma respecta.
• NickName Samp : Gogo
• Level : 2 mi se pare.
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :
• De ce iti dorești această funcție? : Sunt activ sunt demn de ce o sa primesc.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa-mi fac un viitor pe server.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 3-5 ore, depinde.
• Ce sancțiuni ai primit? : Nici-una.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Deoarece cred ca am sa ma descurc cu aceasta functie.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Nu stiu, totul e posibil.
• Alte precizări : O zi faina.

Gogo

Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 24/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Drok Vin Iun 24, 2016 9:55 pm

Respins .
Acceptat pentru helper .
Drok
Drok

Mesaje : 73
Puncte : 202
Data de inscriere : 11/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de andrei10 Mar Iun 28, 2016 7:31 pm

• Numele și Prenumele : Popa Andrei
• Vârsta reală: 13 ani
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Stiu ca sunt responsabil ma tin de treaba si administrez foarte bine.
• NickName Samp :andrei10
• Level :4
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) :un admin a spus ca imi verifica contul din joc
• De ce iti dorești această funcție? : ca sa pot administra si sa ajut playerii
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : sa fiu un jucator indragit de toti
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 2-3 ore
• Ce sancțiuni ai primit? : nici una
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : am avut admin de multe ori si mereu am administrat bine.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : prin munca si respect
• Alte precizări : va rog sa acceptati!!!

andrei10

Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 28/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Creative[] Mar Iun 28, 2016 7:54 pm

Andrei10 - acceptat
Creative[]
Creative[]

Mesaje : 30
Puncte : 50
Data de inscriere : 12/06/2016
Varsta : 23
Localizare : Galați

https://p-zonecommunity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Cereri admin

Mesaj Scris de GeorgePUTERNiKUL Mar Iun 28, 2016 8:15 pm

• Numele și Prenumele : Kamen George
• Vârsta reală: 13
• Câteva lucruri despre tine ( 10-20 de cuvinte ) * Obligatoriu : Salut! ma numesc George, locuiesc in minunatul oras Bucuresti si am frumoasa varsta de 14 ani. Imi place sa imi fac multi prieteni si sa ma distrez cu ei, imi mai place si munca in echipa.
• NickName Samp : GeorgePUTERNiKUL
• Level : 4
• Poza cu /stats ( imgur sau postimage ) : Nu ma lasa sa postez si link-ul cu poza la [/stats], imi pare rau. Am vorbit cu un admin despre asta.
• De ce iti dorești această funcție? : Imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa dau o mana de ajutor serverului, sa am grija ca nici un player sa foloseasca cheats.
• Care sunt planurile tale de viitor ca jucător? : Sa obtin functia de admin pe serverul P-Zone.
• Câte ore petreci zilnic pe server? : 4-5
• Ce sancțiuni ai primit? : Nu am primit nici o sanctiune de la admini.
• De ce te consideri potrivit pentru această functie? : Nu ma consider potrivit pentru aceasta functie, vreau sa incerc sa vad cum e, dar nu o voi lua ca pe o joaca, voi fii foarte serios si o voi trata cu foarte multa seriozitate.
• Crezi că într-o zi vei ajunge mâna dreapta a lui Creative? ( Manager Server ) : Da, mi-as dori sa ajung mana dreapta a lui Creative.
• Alte precizări : Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele. Sper sa imi acordati o sansa.

GeorgePUTERNiKUL

Mesaje : 1
Puncte : 3
Data de inscriere : 28/06/2016

Sus In jos

Cereri pentru admin Empty Re: Cereri pentru admin

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum